DatoEnsemble
29/09-1996Kontrakvartetten
10/11-1996Copenhagen Chamber Brass
02/02-1997Thomas Winthereik
09/03-1997Trio Divertimento
05/10-1997Helle Hinz og Semion Balschem (akk.)
09/11-1997Con Anima (Ingrid Holck, Ulla Knudsen, Sonja Gislinge)
01/02-1998Den danske blæserkvintet (Peter Bastian m.fl.)
08/03-1998Troels Svendsen og Klaus Andersen (Barokviolin og cembalo)
04/10-1998Karavei-Kvartetten (Russisk balalaika)
22/11-1998Duo La Valse (Pauline Kehlet og Nicolaj Kjølsen)
31/01-1999Zapolski-Kvartetten
14/03-1999Obotrio (Henrik Goldschmidt, Brantelid, Allan Rasmussen)
10/10-1999Dansk Saxofonkvartet
14/11-1999Palle Kibsgaard, Eva Meile (akk.)
16/01-2000Trio Campanella (Thomas Winthereik m.fl.)
19/03-2000Kassandra-Kvartetten (Strygekvartet)
08/10-2000Carl Nielsen-Kvartetten
19/11-2000Nordiske Spillemænd
04/02-2001Scandia Concort (Blæsere)
11/03-2001Nordsjællands Kvartetten (Strygekvartet)
21/10-2001Kim Sjøgrens Strygetrio
18/11-2001Nis Bank Mikkelsen (Bellmania-kvartetten akk.)
03/02-2002Trio Odino (Lasse Tajmer)
10/03-2002Det lille Operakor
20/10-2002Royal Danish Brass
24/11-2002Det kgl. Kapels Strygetrio
19/01-2003Festa Musicale (Barokmusik)
09/03-2003Tresafinado (Dansk-Brasiliansk trio)
19/10-2003Bazaar (Peter Bastian, Flemming Quist-Møller, Anders Koppel)
23/11-2003Copenhagen Bach-Trio
18/01-2004Sofie Ottosen og Thomas Koppel (Operettemusik)
21/03-2004Trio Rococo
03/10-2004Lille MUKO
24/10-2004Copenhagen Winds (Blæserkvintet)
21/11-2004Kroger Kvartetten (Strygekvartet)
09/01-2005Nordiske Spillemænd
13/03-2005Violonbanden
09/10-2005Messer Kvartetten
20/11-2005Carion (Blæserkvintet)
15/01-2006"Die schöne Mühlerin" Jacob Næslund Madsen, Maren Marie Tange
19/02-2006Duo Modus (Accordeon og violin)
12/03-2006Hafnia Kvartetten (Marie Rørbech m-fl.)
22/10-2006 Duo al Dente (Blokfløjte, lut i flere afskygninger)
19/11-2006Danske Rør (blæserkvintet)
21/01-2007Trio Aristos (Strygetrio)
04/02-2007Conspiration (Blæserkvintet) Børnekoncert
18/03-2007Mozart Trioen (Sangduo og klaverakkompagnement)
21/10-2007Allamano (Blæserkvintet)
11/11-2007Alpha (Trio: Blokfløjte, saxofon og slagtøj)
13/01-2008Storstrøms Kammerensemble- soloist Louise Fribo
10/02-2008Ensemble X (trompet, violin, klaver)
30/03-2008Mazel (klezmer musik)
05/10-2008Con Anima (Fløjte, bratsch, cello, klaver og harpe)
23/11-2008Bjarke Mogensen, Christina Åstrand (Accordeon og Violin)
25/01-2009Det lille operakor (4 sangere og pianist)
22/02-2009Den Jydske Harpetrio (Fløjte, bratsch og harpe)
22/03-2009Trio Aurora (Klaver, klarinet og fagot)
25/10-2009Modern Tango Quintet (Accordeon, klaver, violin, guitarer og kontrabas)
22/11-2009Jutlandia saxofonkvartet (Sopran, alt, tenor og barytonsaxofoner)
17/01-2010Nordlyskoret (15 sangere, dirigent og pianist)
07/02-2010Trio Fionia (klaver, violin og cello)
14/03-2010Cassiopeia (fløjte, obo, klarinet, horn og fagot)
24/10-2010 Poseidonkvartetten (2 violiner, bratsch og cello)
21/11-2010 Den dansk Guitarkvartet (4 guitarer)
23/01-2011 Thomas Peter Koppel og Carol Conrad (sangere og pianist)
27/02-2011 Haydn Delight (fortepiano, traversfløjte, barokviolin og barokcello)
20/03-2011 Trio Ismena (klaver, violin og cello)
09/10-2011 Kirin Winds (Fløjte, obo, klarinet, horn og fagot)
27/11-2011 Storstrøms kammerensemble med Louise Fribo
29/01-2012 Ensemble Nordlys (Violin, cello, klaver og klarinet)
19/02-2012 Nightingale String Quartet (2 violiner, bratsch og cello)
11/03-2012 De 3 Fløjter (Tværfløjte, alt- og bas-tværfløjte)
21/10-2012 Dorthe Zielke, Søren Johannsen og kongelig operasanger Stig Fogh Andersen (Trompet, piano og sang)
18/11-2012 Lille Muko (Universitetskor)
20/01-2013 Den Danske Blæserkvintet (Fløjte, obo, klarinet, horn og fagot)
10/03-2013 Mythos (Accordeonduo)
07/04-2013 Jette Mogensen og Poul Høxbro (Claviorganum, glaubet og tambourin)
20/10-2013 Wärme kvartetten (Accordeon, cello, fløjte og sopran)
17/11-2013 Copenhagen Cello Quartet (4 celloer)
12/01-2014 Opera Appetizer (Sopran, tenor og pianist)
23/02-2014 Janus Mogensen og Aya Tominaga (Tuba og piano)
30/03-2014 SIRENA (Blokfløjtekvartet)
19/10-2014 Trio Sono (Violin, bratsch og cello + obo)
16/11-2014 Mames Babegenush (Klarinet, saxofon, trompet, bas, percussion og vokalister)
18/01-2015 Simon Duus og Troels Roland (Baryton og klaver)
22/03-2015 Ulla Miilmann og Tina Rehling (Fløjte og harpe)
12/04-2015 Super Classico (Fløjte, cello, guitar og sopran)
18/10-2015 Trio Vitruvi (Violin, cello og klaver)
15/11-2015 Opus Zoo (Klarinet, fløjte, obo, horn og fagot)
10/01-2016  Angelica Asp og Per Jellum og Louise Schrøder (Sopran, tenor og klaver)
21/02-2016 Trio Amerise (Fløjte, klarinet og fagot)
10/04-2016 Royal Danish Brass (10 blæsere og percussion)
02/10-2016 Storstrøms kammerensemble med Sofie Elkjær Jensen
13/11-2016 Violonbanden med Angelica Asp
29/01-2017 Sopran Nicky Johansson, baryton Jakob Vad og pianist Oscar Michaelsson
19/02-2017 Kammertrioen (klarinet cello og klaver)
02/04-2017 Duo Inviolata (Bratsch og accordeon)